Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

dr inż. Jerzy Stasz z wizytą u Premiera Jerzego Buzka

W październiku 2015 r. grupa ludzi aktywnych na zaproszenie Premiera Jerzego Buzka odwiedziła Parlament Europejski w Brukseli. W wyjeździe uczestniczył dr inż. Jerzy Stasz, który z ramienia Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej był jurorem w konkursie „Z energetyką w przyszłość”, objętym przez Jerzego Buzka Honorowym Patronatem.

 

Wyjazd do Brukseli był uhonorowaniem osób, które aktywnie działają na rzecz promocji kultury, ochrony środowiska czy rozwoju gospodarczego. Profesor Jerzy Buzek doceniając współpracę z aktywistami, zaprasza wyróżniające się osoby do Brukseli, aby osobiście złożyć im podziękowania za dotychczasową aktywność.

 

Uczestnicy tegorocznego wyjazdu oprócz spotkania z Posłem do Parlamentu EU zwiedzili również Amsterdam oraz Louven.

 

Konkurs „Z energetyką w przyszłość” jest inicjatywą o charakterze interdyscyplinarnym, celem której jest popularyzacja nauk ścisłych i technicznych, a także zachęcanie  młodzieży do studiowania na kierunkach ścisłych, poprzez poznanie różnych form pozyskiwania energii, zagrożeń i pozytywnych stron energetyki konwencjonalnej i nowoczesnych technologii energetycznych, uświadomienie ścisłej korelacji nauk matematyczno-przyrodniczych. Członkiem komitetu naukowego konkursu był dr inż. Jerzy Stasz, Wykładowca Katedry Zarządzania i Inżynierii Produkcji WSB. Uczelnia została również fundatorem nagród rzeczowych.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy