Informacje

 

Dziekanat

Akademia WSB

Wydział Zamiejscowy w Cieszynie

Dziekanat studiów I i II stopnia (pokój 101)

Telefon

 

33 851 02 81

601 309 627

 

 

 

Pn.:   8.00 - 16.00

Wt.:   8.00 - 18.00

Śr.:    8.00 - 18.00

Czw.: 8.00 - 16.00

Pt.:    8.00 - 16.00

Sb.:   7.30 - 15.30

Nd.:   7.30 - 15.30

 

  

Kadra

 

 

Joanna Mazur

p.o. Kierownika Dziekanatu
Specjalista ds. studenckich

Joanna Mazur

jmazur@wsb.edu.pl

33 851 02 81  


Kamila Lamirowska

Zastępca Kierownika Dziekanatu,
Specjalista ds. organizacji toku studiów

Kamila Lamirowska

klamirowska@wsb.edu.pl

 

 

 

Ewa Pansiuk

Specjalista ds. studenckich

Ewa Panasiuk

epanasiuk@wsb.edu.pl

33 851 02 81


 

 

Anita Dębska

Kierownik Dziekanatu 

Anita Dębska

 

 

Dziekanat studiów podyplomowych (pokój 207)

  

Telefon 885 882 500

 

Dyżur telefoniczny pełniony jest w godzinach pracy dziekanatu.

 

HARMONOGRAM PRACY DZIEKANATU STUDIÓW PODYPLOMOWYCH 


 

Pn.: 8.00 - 16.00

Wt.: 8.00 - 16.00 

Śr.: 8.00 - 16.00

Cz.: 8.00 - 16.00

Pt.: 8.00 - 16.00

Sb.: nieczynne

Nd.: nieczynne

 

 

Specjalista ds. studenckich

Karolina Gryciuk

kgryciuk@wsb.edu.pl

 

322959378

tel. 885 882 500 


Specjalista ds. studenckich

Magdalena Staszkiewicz

mstaszkiewicz@wsb.edu.pl

tel. 885 882 500

Specjalista ds studenckich
Dorota Ryszkowska
dryszkowska@wsb.edu.pl

 

 

 



 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji