Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej - podsumowanie

Menedżerowie, nauczyciele, informatycy, kolejarze, specjaliści z zakresu zarządzania projektami, pracownicy działów personalnych, handlowcy, coachowie, bankowcy i wiele innych osób, które chciały podnieść swoje kwalifikacje uczestniczyły w Dniu Bezpłatnych Szkoleń w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Wydarzenie odbyło się w sobotę 17 września 2016 roku. Uczestnicy wydarzenia mogli wybierać spośród kilkunastu, praktycznych, branżowych szkoleń m.in. z zakresu zarządzania, informatyki, transportu, przepisów prawa pracy czy pedagogiki specjalnej, sprzedaży lub ekonomii.

 

Szkolenia prowadzili wykładowcy i eksperci Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, na co dzień wykładający na studiach podyplomowych.

 

- Program szkoleń przygotowaliśmy tak, aby mogły z nich skorzystać zarówno osoby pracujące już w branży, które myślą o podniesieniu swoich kwalifikacji czy uzupełnieniu wiedzy o zmieniające się przepisy albo nowe trendy, ale także osoby, które myślą o zmianie zawodu czy awansie – mówi Dominik Penar, Prodziekan uczelni ds. kształcenia ustawicznego.

 

Dzień Bezpłatnych Szkoleń w WSB był również okazją, by zapoznać się z najnowszą ofertą studiów podyplomowych.

 

- Do wyboru jest obecnie ponad 100 kierunków studiów z obszarów takich jak oświata, zarządzanie, coaching, sprzedaż, logistyka, transport, administracja, czy bezpieczeństwo, finanse oraz HR. Uczestnicy sobotnich, bezpłatnych szkoleń mieli okazję sprawdzić praktyczny model prowadzenia zajęć, oparty o case studies i gry decyzyjne, a przede wszystkim o branżowe doświadczenie naszych ekspertów – mówi dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju, koordynujący wydarzenie.

 

Dzień Bezpłatnych Szkoleń zorganizowano również w Wydziałach Zamiejscowych WSB w Cieszynie, Żywcu, Krakowie i Olkuszu.

 

 

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy