Informacje

Eksperci porozmawiają o ustawie o innowacyjności oraz kryptowalutach

Na posiedzeniu Komisji Innowacji Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach eksperci będą dyskutować o nowych mechanizmach finansowania prac badawczo-rozwojowych oraz o Bitcoinie i innych kryptowalutach.

Posiedzenie Komisji Innowacji Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem przy RIG w Katowicach otworzą JM Rektor WSB prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, przewodnicząca Komisji oraz dr Marcin Lis, Prorektor ds. Studenckich i Współpracy z Otoczeniem WSB, wiceprzewodniczący Komisji.

 

Tematykę związaną z nowymi mechanizmami finansowania prac badawczo-rozwojowych poruszy prof. nadzw. dr hab. inż. Stanisław Trenczek, Dyrektor Instytutu Technik Innowacyjnych EMAG. O Bitcoinie i innych kryptowalutach opowiedzą Krzysztof Popławski, przedsiębiorca, ekspert w zakresie nowych technologii oraz dr Łukasz Adamczyk, programista, ekspert w zakresie oprogramowania i nowych technologii.

 

Posiedzenie Komisji Innowacji Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem przy Regionalnej Izbie Gospodarczej w Katowicach odbędzie się 11 grudnia 2017 r. w godz. 16.00 – 17.30 w siedzibie RIG w Katowicach (ul. Opolska 15).

 

Potwierdzenie udziału przyjmuje dr Marcin Lis, wiceprzewodniczący Komisji, pod numerami telefonów 32 295 93 00 oraz 88 55 88 080, a także pod adresem e-mailowym mlis@wsb.edu.pl.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji