Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Eksperci WSB w Dąbrowie Górniczej podczas X Śląskiego Seminarium Budowlanego w Ustroniu

W dniach 30 – 31 marca 2017 roku w Ustroniu odbyło się X Śląskie Seminarium Budowlane, organizowane przez Kolegium Forum Budownictwa Śląskiego oraz Regionalny Związek Rewizyjny Spółdzielczości Mieszkaniowej w Katowicach. W wydarzeniu uczestniczyli eksperci WSB: dr Rafał Rebilas, Prodziekan Wydziału Nauk Stosowanych WSB oraz mgr Jarosław Żabówka, specjalista z zakresu administrowania danymi osobowymi.

Seminarium skierowane było do największych firm z branży budowlanej, spółdzielnie mieszkaniowe, organizacje branżowe. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej jest partnerem Śląskiej Izby Budownictwa oraz instytucją prowadząca eksperckie studia i warsztaty z zakresu ochrony danych osobowych, stąd tematyka panelu, które podczas wydarzenia zrealizowali przedstawiciele Uczelni:„Ochrona danych osobowych od 2018 roku w organizacjach gospodarczych”.


W ramach Seminarium  poruszono również tematykę związaną z projektem ustawy o zmianie ustawy o spółdzielniach mieszkaniowych, problemy branży budowlanej związane z odwrotnym obciążeniem w podatku VAT oraz perspektywy dla branży budowlanej związane z realizowanym programem „MIESZKANIE +”.

 

/2017.04.04, asz/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy