Start

Festiwal Nauki 2012

Artykuły

Film

Festiwal Nauki w Dąbrowie Górniczej zakończony!

Wczoraj zakończył się 7-dniowy Festiwal Nauki, zorganizowany przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej oraz Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej. We wszystkich spotkaniach festiwalowych wzięło udział ponad 7 tysięcy uczestników. Serdecznie dziękujemy za Państwa obecność i już zapraszamy do udziału w kolejnej edycji przedsięwzięcia! A już jutro rusza III Festiwal Nauki w Cieszynie, organizowany przez Wydział Zamiejscowy i Zamiejscowy Ośrodek Dydakktyczny Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Zapraszamy do zapoznania się z programem.

Dr Jan Olbrycht w WSB!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wykładzie na temat Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej, który poprowadzi dr Jan Olbrycht - Poseł do Parlamentu Europejskieg 25 marca o godz. 13.00 w Audytorium C WSB. Wykład odbędzie się w ramach 7 Festiwalu Nauki. A co ponadto? Już o godz. 10.00 dwa wykłady: o grach komputerowych oraz zmianach i ekstremach klimatycznych. A o godz. 11.30 zapraszamy na pokaz pojazdu eksperymentalnego, przeznaczonego do jazdy w konkurencji minimalnego zużycia paliwa. Pokaz odbędzie się w ramach wykładu "Problemy aerodynamiczne szybkich samochodów", ktory poprowadzi dr hab. inż Janusz Piechna wraz z członkami Studenckiego Koła Aerodynamiki Pojazdów działającego przy Politechnice Warszawskiej. Serdecznie zapraszamy!

UWAGA! Wykład "Czy gry komputerowe myślą?" został przełożony z czwartku na piątek na godz. 10.00 - sala 122!!!

Wykład "Czy gry komputerowe myślą" mgr inż Leszka Porębskiego został przełożony z czwartku 24 marca z godz. 9.00 na piątek na godzinę 10.00. Odbędzie się w sali 122. Bardzo przepraszamy za zmiany i serdecznie zapraszamy na wykład!

Niemal na półmetku Festiwalu!

Trwa trzeci dzień Festiwalu Nauki w Dąbrowie Górniczej! Wczoraj uczestnicy Festiwalu wysłuchali ciekawych opowieści na temat Japonii, obejrzeli pokaz japońskich sztuk walki a nawet spróbowali japońskiego specjału sushi. Degustację poprowadziła Restauracja Japońska Origami z Dąbrowy Górniczej. Ponad 500 osób zgromadził wykład Mirosława Hermaszewskiego. Po południu odbyły się m.in.warsztaty z motywacji oraz przywództwa. Dziś do WSB przyjechali członkowie Rady Upowszechniania Nauki przy Polskiej Akademii Nauk w Warszawie. Uczestnicy festiwalu mogą posłuchać wykładu  m.in. o genacch, rzekach, jako wyzwaniu dla XXI wieku, biotechnologii roślin. Ponadto wezmą udział w warsztatch fotograficznych i dziennikarskich.

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji