Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Firma Netology nagrodzona za realizację studiów Data Scientist we współpracy z WSB

Wojciech Muras

Wojciech Muras

Partner Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, patron merytoryczny innowacyjnego w skali kraju kierunku studiów podyplomowych Data Scientis  - Firma Netology – została wyróżniona prestiżową, specjalną nagrodą CRN Polska w kategorii Integrator. Doroczny plebiscyt obejmuje cenionych, innowacyjnych i najaktywniejszych reprezentantów branży IT.

Nagrodę odebrał Pan Wojciech Muras, Prezes Zarządu Netology. W uzasadnieniu podkreślano znaczenie współpracy Firmy z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej, w zakresie kształcenia specjalistów Data Scientist.


Jak podkreślano, sukces projektu jest dowodem na integrację środowiska biznesowego z przedstawicielami nauki, która owocuje nie tylko implementacją wyników badań naukowych do praktyki gospodarczej, ale przede wszystkim kształceniem kadr w nowym, ale coraz dynamiczniej rozwijającym się obszarze.

 

Eksperci, posiadający kompetencje do pracy z dużymi zbiorami dynych, odgrywają coraz większą rolę w branży IT. Analiza, wizualizacja, ekstrapolacja czy predykcja trendów to dziś cenione i poszukiwane na rynku pracy kompetencje.


Program studiów podyplomowych realizowanych w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej we współpracy z Netology jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowania na doświadczonych „Big Data Scientist". Nowoczesne narzędzia, nacisk na praktyczny charakter zajęć i doświadczonych wykładowców-praktyków to kluczowe atuty studiów z sukcesem realizowanych przez obu partnerów.

 

SZCZEGÓŁOWO O DATA SCIENTIST

ZOBACZ RELACJĘ PORTALU CRN

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy