Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Firma Procertiv partnerem WSB

W dniu 6 kwietnia 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościł Pan Maciej Karmoliński, Prokurent Firmy Procertiv sp. z o.o., skupiającą ekspertów z zakresu bezpieczeństwa informatycznego, jak i biegłych sądowych z zakresu informatyki.

Efektem spotkania z przedstawicielami władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej było podpisanie umowy o współpracy.

 

Zakres planowanych wspólnych działań dotyczy realizacji przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo-rozwojowych. Partnerzy planują realizację studiów podyplomowych w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych zainteresowanych studentów i słuchaczy, organizację praktyk zawodowych, a także współpracę w zakresie tworzenia i opracowania specjalności, programów kształcenia, programów studiów podyplomowych, szkoleń, kursów zgodnych z profilem działalności obu stron.

 

Ze strony Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyli: prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik, Prorektor WSB ds. Rozwoju, dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich, dr inż. Maciej Rostański, Kierownik Katedry Informatyki, oraz dr inż. Krystian Mączka, adiunkt w Katedrze Informatyki WSB i mgr Małgorzata Małecka, koordynator projektu.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy