Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Firma TMD sp. z o.o. partnerem Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej

W dniu 29 listopada 2016 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej gościli: Pan Andrzej Grolik, Prezes Zarządu Firmy TMD sp. z o.o. oraz Pan George Dubiński (IT London Group).

Ze strony Uczelni w spotkaniu uczestniczyli: dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich oraz Dominik Penar, Prodziekan WSB ds. Kształcenia Ustawicznego.

 

Tematyka rozmów dotyczyła innowacyjnych rozwiązań z zakresu informatyki, określenia zasad współpracy w obszarze przedsięwzięć naukowych oraz popularnonaukowych, badawczych i rozwojowych. Określono także zasady przyjmowania studentów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na praktyki dyplomowej, czy organizacji wizyt studyjnych i spotkań z praktykami.

 

Podsumowaniem spotkania było podpisanie umowy o współpracy, szczegółowo określającej warunki dalszych wspólnych działań.

 


/asz, 29.11.2016/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy