Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

 

Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych | 16.03.2018

16 marca 2018 w auli Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie odbyła się uroczysta Gala Akademicka dla absolwentów studiów podyplomowych. Gali towarzyszył wykład dr inż. Karoliny Lubienieckiej-Kocoń pt. „Miejsce ucznia w grupie rówieśniczej – metody wpływu na dynamikę klasy”.

 

Świadectwa z rąk Prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Cieszynie Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej Reginy Bogaczyk odebrali absolwenci kierunków” Świadectwa odbiorą dziś absolwenci kierunków: Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, Integracja sensoryczna, Rytmika i taniec w wychowaniu muzyczno - ruchowym dzieci oraz Zarządzanie placówkami oświatowymi.


W tym szczególnym dniu swoją obecnością zaszczycili nas: Ludwik Kuboszek – Przewodniczący Rady Powiatu, Aleksander Cierniak – Zastępca Burmistrza Miasta Cieszyna, Bożena Cholewa – dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie, Rafał Foltyn - Kierownik szkolenia praktycznego Zespołu Szkół im Szybińskiego w Cieszynie, Lucyna Bałandziuk i Wiesław Gogol z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Cieszynie, Józef Kozieł – Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Chemicznego i oraz wykładowcy i przyjaciele Uczelni.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Cieszynie | WSB Cieszyn » Aktualności

 

Nasi partnerzy