Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Gala wręczenia dyplomów absolwentom studiów I stopnia

W środę 24 września 2014 w Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się uroczysta Gala wręczenia absolwentom dyplomów ukończenia studiów I stopnia. 

W uroczystości wzięło udział ponad 200 absolwentów wraz z rodzinami i przyjaciółmi. Dyplomy wręczała prof. zw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, Dziekan Wydziału Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych, Prorektor ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą oraz promotorzy prac dyplomowych.


W trakcie uroczystości statuetkę Lidera Roku odebrała Monika Młynek, absolwentka studiów I stopnia na kierunku Stosunki międzynarodowe (specjalność: handel zagraniczny oraz internationall business) oraz studiów II stopnia na kierunku Zarządzanie (specjalność: marketing i zarządzanie sprzedażą). Laureatka Konkursu na najlepszego studenta z regionu województwa śląskiego „Studencki Nobel 2014”.


Wydarzenie uświetnił występ artystyczny znanego polskiego tenora Juliusza Ursyna-Niemcewicza oraz zespołu Need for Strings, który zachwycił 500-osobowe audytorium klasycznym repertuarem w rock n`rollowej aranżacji.


 


Zapraszamy do obejrzenia filmu z uroczystości: 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy