Graj prawdziwie, udawaj szczerze - rzecz o autoprezentacji i marce osobistej

Jak ważny jest dla ciebie twój wizerunek? Potrafisz go kreować na potrzeby sytuacji?  Czy wiesz, że możesz świadomie wpływać na otoczenie przez to jak wyglądasz, w jaki sposób mówisz i jaką postawę prezentujesz? I osiągać przez to zamierzone cele? Wiesz, w jaki sposób Twoja silna marka osobista może Ci pomóc w realizacji planów zawodowych?

Podczas szkolenia w ramach działalności Towarzystwa Naukowego Organizacji i Kierownictwa / o. Dąbrowa Górnicza poznasz sposoby kreowania pożądanego wizerunku swojej osoby w zależności od sytuacji,  w jakiej się znajdujesz – dowiesz się jak wpływać na otoczenie przez swój wygląd, sposób mówienia, mowę ciała. Poznasz niewidoczne zazwyczaj „triki manipulacyjne” stosowane w komunikacji bezpośredniej. Uświadomisz sobie znaczenie mowy ciała i innych elementów komunikacji werbalnej i niewerbalnej. Nauczysz się stosować sprawdzone metody kreowania pożądanego wizerunku oraz otrzymasz praktyczne wskazówki i narzędzia autoprezentacji. Dowiesz się też jak zbudować silną markę osobistą oraz tworzyć strategię jej komunikacji.

 

Trener:

mgr Aneta Gawlas – coach i trener biznesu z bogatą praktyką zawodową, absolwentka prestiżowej Szkoły Trenerów Biznesu Brainstorm Group, kursu European Business Trainer&Coaching Clinic (Corporate Coach U), wykładowca akademicki, z wykształcenia padagog. Ceniona przez uczestników za praktyczne podejście, urozmaicone i angażujące formy prezentacji trudnych zagadnień. Jak sama mówi o sobie: „jej zadaniem jest pomoc innym w realizacji ich celów” – wyposaża ich w niezbędną wiedzę i narzędzia oraz motywuje do osiągania założeń. Specjalizuje się w podnoszeniu kompetencji miękkich pracowników każdego szczebla. Z powodzeniem walczy z mitem nudnych obowiązkowych szkoleń „behapowskich” – zmienia kadrę szkoleniową pokazując zupełnie nowe możliwości prezentacji trudnych tematów.

 

Kiedy:12 czerwca 2019 r. o godz. 17.00

Gdzie: w sali 227 w Akademii WSB

Jak się zapisać: zgłoszenie udziału poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Powrót do: Start » TNOIK Dabrowa Gornicza » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji