Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Honorowy Kordzik Wojskowej Komendy Uzupełnień w Będzinie dla władz WSB

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie uhonorowała JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej prof. nadzw. dr Zdzisławę Dacko-Pikiewicz za wieloletnią współpracę oraz szczególne zasługi w działalności na rzecz WKU.

Okazją do wręczenia Honorowego Kordzika były Powiatowe Obchody Święta Wojska Polskiego.

 

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie należy do grona najaktywniejszych Partnerów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Wspólne działania na rzecz promowania idei bezpieczeństwa narodowego obejmują nie tylko zaangażowanie WKU w proces kształcenia studentów, opiniowanie programu studiów i specjalności, czy organizacji programu praktyk studenckich.  Partnerzy włączają się, m.in. w organizację wspólnych wydarzeń na rzecz społeczności akademickiej i młodzieży szkolnej, krzewiących lokalny i krajowy patriotyzm oraz ideę szlachetnej rywalicji. Są to, m.in. Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym czy Rajd Dekielka.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy