Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

I. Konferencja Śląskiego Oddziału PMI Poland

W sobotę 27 września 2014 r. odbyła się I Konferencja Śląskiego Oddziału Product Management Institute Poland. W gronie znamienitych prelegentów znalazł się, m.in. dr Marcin Lis, Prorektor WSB ds. Rozwoju i Spraw Studenckich.

Przedstawiciel Uczelni w swoim wystąpieniu „Projekty w oświacie” zaprezentował, m.in. zagadnienia z obszaru strategii doskonalenia organizacji przez projekty (studium przypadku), realizacji potrzeb klienta poprzez zarządzanie projektem z punktu widzenia modelu wartość-strata, modelu struktury podziału pracy w projektach, kategorii grup interesu oraz struktury organizacyjnej w projektach (case study). Prorektor WSB podzielił się z uczestnikami wydarzenia praktycznymi doświadczeniami z zakresu innowacyjnych projektów, eliminowania marnotrawstwa i wdrażania usprawnień w organizacji.

 

Z kolei wykładowca WSB dr Marek Pyka (ITC – Partners, Śląska Regionalna Grupa Microsoft) zaprezentowała zbiór najlepszych praktyk, zasad i działań zawierających kompleksowe wytyczne dla osiągnięcia niezawodności rozwiązań i usług informatycznych. W trakcie prelekcji zaprezentowano zasady organizacji pracy, budowania wartości biznesowej, dostarczania i utrzymania usług IT w przedsiębiorstwach o dowolnej wielkości. Omówione zostaną również zalecenia związane z organizacją projektów w organizacji zgodnie z metodyką MOF.

 

Wśród prelegentów znaleźli się także: Tomasz Grochowski, PMP Office, dr Marcin Żmigrodzki i Paweł Gąsowski, Octigo, George R. Sifri, D.B.A., PMP, CCP, CISA, CCE, CM, PSP, EVP, RMP MT&DC.

 

Uczestnicy Konferencji mieli okazją wziąć udział w grze strategicznej „Baza na Marsie”.

 

 

 

 

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy