I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym - WYNIKI

15 listopada 2016 w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbył się finał I Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Transporcie Kolejowym, organizowanego przez Katedrę Transportu Szynowego naszej uczelni. Konkurs zakończył się sukcesem Technikum nr 4 Transportowe w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu, którego uczniowie zajęli pierwsze miejsce zarówno w klasyfikacji indywidualnej jak i w klasyfikacji drużynowej.

 

TEST WIEDZY INDYWIDUALNY:

 

1 MIEJSCE: SARA KOMPERT (17/25 PKT)
Technikum nr 4 Transportowe w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu

2 MIEJSCE: JONATAN BIELA (16/25 PKT)
Technikum nr 4 Transportowe w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu

3 MIESJCE: KAMIL MELICH (15/25 PKT)
Technikum nr 4 Transportowe w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu

 

TEST WIEDZY ZESPOŁOWY:

 

1 MIEJSCE:  Technikum nr 4 Transportowe w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Sosnowcu 13 punktów (średnio)

 

Drużyna w składzie:

 

Jonatan Biela
Kamil Cieszewski 
Sara Kompert 
Kamil Melich 
Szymon Piechota

 

2 MIEJSCE: Zespół Szkół nr 1 im. Św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie 9 punktów (średnio)

 

Drużyna w składzie:


Tomasz Czopek 
Bartosz Stokłosa 
Sergiusz Ziętara-Rodak 
Maciej Iwaniec 
Paweł Gajos

 

3 MIEJSCE - Zespół Szkół nr 1 im. Św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie 8 punktów (średnio)

 

Drużyna w składzie:


Jan Dobrowolski-Ulijaszyk 
Oskar Krawczyk 
Jakub Rogozik

 

NAGRODY ZESPOŁOWE ZA PRACE ARTYSTYCZNE - 3 NAGRODY EX AEQUO:

 

Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Gliwicach


Skład zespołu

1. Szymon Blachura
2. Łukasz Cyran
3. Wojciech Siuta
4. Mateusz Dec
5. Daniel Ratajczyk

 

Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych w Skarżysko-Kamiennej

 

Skład zespołu

1. Maciej Warszawa
2. Wiktor Fąfara
3. Kamil Szczerbiński
4. Piotr Woźniak
5. Damian Warwas
 

Technikum Kształcenia Zawodowego nr 1 w Sochaczewie

 

Skład zespołu


1. Tomasz Sołtysiak
2. Kacper Świerdza
3. Mateusz Jóźwiak
4. Julia Węsek

 

Wyróżnienia zespołowe za prace artystyczne

 

Technikum Kolejowe im. Mikołaja Kopernika w Bydgoszczy

 

Skład zespołu


1. Marcin Fiałkowski
2. Mikołaj Radzikowski
3. Przemysław Stefaniak

 

Zespół Szkół nr 1 im. św. Rafała Kalinowskiego w Krakowie

 

Skład zespołu


1. Justyna Urbaniec 
2. Klaudia Kowalik
3. Natalia Gądek
4. Beata Marszałek

 

Zespół Szkół im. prof. Romana Gostkowskiego w Łazach

 

Skład zespołu


1. Paweł Grecko
2. Jakub Ziernicki 
3. Hubert Kowalczyk 
4. Dawid Burzyński

Powrót do: Start » I Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Transporcie Kolejowym » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji