Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Inauguracja studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla Straży Pożarnej

W piątek 11 grudnia 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej uroczyście zainaugurowano studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla Straży Pożarnej.

Kilkudziesięciu funkcjonariuszy rozpoczęło kształcenie według programu ściśle dostosowanego do potrzeb i specyfiki Straży Pożarnej. W wydarzeniu uczestniczyła prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Uczelni oraz st. bryg. mgr inż. Jeremi Szczygłowski, Zastępca Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego.

 

Pierwsze zajęcia prowadziły: dr Anna Syrek-Kosowska, psychlog i coach biznesu z grupy Ask Expert oraz Agata Hagno, Prezes Zarządu firmy DPM, specjalizującej się w doradztwie personalnym.

 

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej specjalizuje się w tworzeniu i realizacji branżowych programów kształcenia podyplomowego i kursowego podnoszących wybrane obszary kompetencyjne dla grup pracowniczych na zlecenie pracodawców.

 

Szczegółowe informacje o kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi dla Straży Pożarnej

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy