Informacje

Galerie - 2007

Galerie

Zakończenie studiów 2007

Kategoria: Graduacje

21 września 2007 r. w WSB odbyła się uroczystość zakończenia studiów licencjackich, inżynierskich i magisterskich. Rektor Uczelni prof. Andrzej Grzywak wręczył najlepszym absolwentom dyplomy oraz życzył wszystkim sukcesów w dalszej drodze zawodowej i naukowej.

czytaj więcej o Zakończenie studiów 2007

Krzesła do Nauki

Kategoria: Inicjatywy

28 sierpnia 2007 r. odbyła się licytacja kolekcji krzeseł ozdobionych przez znane osobistości w ramach konkursu „Krzesła do Nauki", ogłoszonego przez Gazetę Wyborczą. Całkowity dochód z aukcji Śląski Fundusz Stypendialny przeznaczy na stypendia dla zdolnych studentów z niezamożnych rodzin. WSB, jako instytucja aktywnie angażująca się w cenne społecznie akcje wzięła udział w konkursie.

czytaj więcej o Krzesła do Nauki

Konferencja Internet w Społeczeństwie Informacyjnym

Kategoria: Konferencje i Seminaria

W dniach 28-29 czerwca 2007 r. odbyła się V Międzynarodowa Konferencja Naukowa "Internet w społeczeństwie informacyjnym". Organizatorem konferencji byli: Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej i Instytut Informatyki Teoretycznej i Stosowanej PAN w Gliwicach. W gronie prelegentów znalazło się wiele autorytetów reprezentujących największe ośrodki akademickie (m.in. przedstawiciele Politechniki Lwowskiej, Politechniki Wrocławskiej, Politechniki Śląskiej, Politechniki Rzeszowskiej, Akademii Ekonomicznej w Krakowie).

czytaj więcej o Konferencja Internet w Społeczeństwie Informacyjnym

Zakończenie studiów podyplomowych 2007

Kategoria: Graduacje

W marcu 2007 r. kilkuset absolwentów studiów podyplomowych WSB odebrało dyplomy ukończenia z rąk swoich promotorów. Uroczystość zakończenia studiów odbyła się w gronie absolwentów, ich rodzin, przyjaciół, a także władz WSB w Pałacu Kultury Zagłębia. Wydarzenie uświetnił występ kabaretowy.

czytaj więcej o Zakończenie studiów podyplomowych 2007

Laureaci Konkursu Bibliotecznego

Kategoria: Inicjatywy

W 2007 r. ogłoszono wyniki konkursu organizowanego przez Bibliotekę WSB. Laureaci Konkursu Bibliotecznego WSB odebrali nagrody i gratulacje z rąk m.in. dyrektor biblioteki Marzanny Chmielarskiej. W konkursie wzięło udział 50 studentów i uczniów szkół średnich.

czytaj więcej o Laureaci Konkursu Bibliotecznego

Spotkania ze sztuką w Bibliotece

Kategoria: Inicjatywy

W 2007 r. w bibliotece Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej zorganizowano spotkania z szeroko rozumianą sztuką, artystami, muzykami, osobistościami świata nauki, Biznesu i polityki.

czytaj więcej o Spotkania ze sztuką w Bibliotece

Kobieta Liderem Świata

Kategoria: Konferencje i Seminaria

19 maja 2007 r. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej podczas I Dąbrowskiego Forum Stowarzyszeń na rzecz aktywizacji kobiet "KOBIETA LIDEREM ŚWIATA" prowadziła warsztaty dotyczące zapobiegania przemocy i technik skutecznej samoobrony. Ponadto podczas rozpoczętej w ramach forum szerokiej dyskusji dotyczącej aktywizacji kobiet WSB zaprezentowała realizowane od kilku lat programy szkoleń doskonalących kompetencje zawodowe i interpersonalne. Głównym organizatorem była Poseł na Sejm RP - Beata Małecka Libera.

czytaj więcej o Kobieta Liderem Świata

Międzynarodowe Warasztaty Studenckie

Kategoria: Studenci

W kwietniu 2007 r. studenci z wielu krajów świata przyjechali do WSB na międzynarodowe warsztaty studenckie z dziedziny najnowszych technologii. Studenci uczestniczyli w warsztatach komputerowych w nowocześnie wyposażonych laboratoriach, a także korzystali z porad najlepszych specjalistów i wykładowców WSB. Partnerem warsztatów był IBM.

czytaj więcej o Międzynarodowe Warasztaty Studenckie

Szkoła Liderów - finał 2007

Kategoria: Szkoły średnie

13 kwietnia 2007 r. odbył się finał VI edycji „Szkoły Liderów" odbył się w uroczystej scenerii Audytorium Maximum Wyższej Szkoły Biznesu. Gościem specjalnym był Wojewoda Śląski, który pogratulował wszystkim uczestnikom oraz minister rozwoju regionalnego Grażyna Gęsicka, która dokonała wręczenia dyplomów oraz nagród.

czytaj więcej o Szkoła Liderów - finał 2007

III Festiwal Nauki

Kategoria: Inicjatywy

Akademia Umiejętności - IV edycja

Kategoria: Inicjatywy

5 lutego 2007 r. w ramach IV edycji „Akademii Umiejętności" najlepsi specjaliści z zakresu radzenia sobie ze stresem, autoprezentacji, twórczego myślenia, technik szybkiego uczenia się i zapamiętywania, a także informatycy podpowiadali jak przygotować się do matury i jak sobie na niej poradzić. Dodatkowo można było wziąć udział w inspirujących spotkaniach w bibliotece oraz posłuchać koncertu muzyki poważnej w wykonaniu młodych artystów. Warsztaty miały charakter otwarty. W warsztatach uczestniczyło ponad 120 maturzystów.

czytaj więcej o Akademia Umiejętności - IV edycja

WINTER CUP 2007

Kategoria: Inicjatywy

28 stycznia 2007 r. WSB jako jedna z najbardziej usportowionych Uczelni, jak każdej zimy, zorganizowała zawody narciarskie Winter Cup. Po zawodach odbyła się wspólna integracja w karczmie góralskiej pod stokiem. W zawodach wzięło udział 80 osób: studenci WSB, uczniowie szkół średnich i pracownicy.

czytaj więcej o WINTER CUP 2007

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Kategoria: Studenci

14 stycznia 2007 r. Samorząd Studencki WSB wziął udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. W ramach imprezy studenci, absolwenci i przyjaciele WSB zbierali datki na sprzęt ratujący życie dzieci poszkodowanych w wypadkach i na naukę pierwszej pomocy.

czytaj więcej o Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji