Inne stypendia

Programy stypendialne dla studentów!

Studencie, jeżeli szukasz przydatnych informacji o dodatkowych formach dofinansowania nauki, dobrze trafiłeś.

Poniżej znajdziesz odnośniki do lokalnych i ogólnopolskich programów stypendialnych wspierających studentów.

wykrzyknik

Stypendium Miasta Dąbrowy Górniczej dla Najzdolniejszych Uczniów i Studentów – Mieszkańców Dąbrowy Górniczej
Nabór wniosków jest prowadzony w terminie:  od 1 lipca do 15 września.

Stypendium przyznawane jest na jeden rok akademicki - wypłacane przez okres dziewięciu miesięcy, tj. od października do czerwca danego roku akademickiego.
Stypendium dla studentów wypłacane jest w maksymalnej wysokości 250,00 zł miesięcznie.
Zasady i sposób przyznawania stypendiów zamieszczono na na stronie biulety informacji publicznej (BIP) w zakładce sposoby załatwiania spraw - oświata (zobacz tutaj).

wykrzyknik

Wyszukiwarka stypendiów: mojestypendium.pl
Na stronie internetowej mojestypendium.pl znajdziesz informację o aktualnych stypendiach, konkursach i grantach.

Wirtualna Uczelnia

Logowanie do ProLib (Biblioteka)