CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Transgraniczne Targi Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji w Cieszynie

Szukasz pracy w Polsce, Czechach lub na Słowacji?

Poszukujesz pracownika z Czech lub Słowacji?

Chciałbyś założyć firmę, wiedzieć jak mieszka się i pracuje w Żylinie lub Ostrawie?

Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnej edycji Transgranicznych Targów Pracy, Przedsiębiorczości i Edukacji,  organizowanych w ramach polsko - czesko - słowackiego partnerstwa EURES-T Beskydy.

Targi odbędą się 11 maja br. w godz. 10:00 - 14:00 w budynku głównym Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie przy ul. Bielskiej 62.

Celem Targów jest promocja sieci Europejskich Służb Zatrudnienia EURES i mobilności transgranicznej. W Targach udział wezmą:

* pracodawcy z Polski i Czech,
* przedstawiciele urzędów pracy z Polski, Czech i Słowacji,
* inne instytucje rynku pracy (agencje pośrednictwa pracy, OHP, związki zawodowe, organizacje pracodawców),
* uczelnie wyższe z regionu przygranicznego,
* instytucje wspierające przedsiębiorczość.

Wśród wystawców znajdzie się także Wydział Zamiejscowy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, którego pracownicy zaprezentują najlepszą na rynku ofertę edukacyjną, szkoleniową, w tym dofinansowaną z funduszy europejskich oraz umożliwią bezpłatny  kontakt z doradcami zawodowymi Uczelni.

UDZIAŁ W TARGACH, WARSZTATACH ORAZ KONFERENCJI JEST BEZPŁATNY I OGÓLNODOSTĘPNY!

Więcej informacji  KLIKNIJ

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier