CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy!

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

Wypełnij ANKIETĘ - Uczelnia Przyjazna Pracodawcom

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych oraz eDialog Sp. z o. o. zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji projektu „Uczelnia Przyjazna Pracodawcom”. Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej aktywnie zaangażowała się w projekt, w związku z czym zachęca swoich Studentów, Absolwentów i zaprzyjaźnionych Pracodawców do udziału w badaniu i wypełnienie ANKIETY.

WAŻNE!  Ostateczny termin wypełnienia ankiet to 26 sierpnia 2011!
Ankiety można wypełnić tylko on-line!

Informacje o projekcie:

cel:
Celem projektu jest zbadanie stopnia dopasowania oferty kształcenia Uczelni do potrzeb rynku pracy oraz ocena kompetencji i kwalifikacji absolwentów zgodnie z oczekiwaniami pracodawców.

patronat:
Projekt został objęty patronatem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego prof. dr hab. Barbary Kudryckiej, wspierany jest także przez Polską Konfederację Pracodawców Prywatnych LEWIATAN, oraz Stowarzyszenie PR i Promocji Uczelni Polskich „Prom”.

badanie:
Studencie, Absolwencie, Pracodawco prosimy o poświęcenie kilku minut i wypełnienie anonimowej ankiety:

Ankieta dla studentów i absolwentów

Ankieta  dla pracodawców

Mamy nadzieję, że nasze działania, zmierzające do jak najlepszego przygotowania studentów i absolwentów do wejścia na rynek pracy, szeroka współpraca ze środowiskiem biznesowym, a także Państwa pomoc w postaci wypełnienia ankiety pomoże naszej Uczelni po raz kolejny w zdobyciu tytułu „Uczelnia Przyjazna Pracodawcom”.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,