Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

Rekordowe Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej

 

Jubileuszowa, dziesiąta edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich oragzanizowanych przezWyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyła się w piątek, 3 marca i jak każdego roku przyciągnęła nie tylko studentów, uczniów, ale i mieszkańcow z terenu całego województwa śląskiego. Kilkudziesięciu wiodących pracodawców, ekspertów z zakresu doradztwa personalnego i zawodowego czekała na uczestników wydarzenia nie tylko z ofertami pracy, ale również praktycznymi wskazówkami, jak skutecznie i z sukcesem radzić sobie na rynku pracy. 

Wydarzenie zainaugurował wykład pt.: „Jak budować markę osobistą na rynku pracy?", który wygłosiła Magdalena Rehlich - właścicielka PROFI Company, na co dzień zarządzająca 3 markami: PROFI Art - Niezawodna Agencja Reklamowa, PROFI Home - Solidne Biuro Nieruchomości, PROFI Business - Biznesowa Stylizacja Marki, ekspertka w dziedzinie reklamy z 20-letnim doświadczeniem w branży, prezes śląskiego oddziału Lady Business Club.

 

Jak co roku Targom towarzyszyła Akadamia Rozwoju Kompetencji, czyli cykl bezpłatnych szkoleń i warsztatów przeznaczonych dla osób zainteresowanych podnoszeniem kompetencji interpersonalnych oraz zawodowych, realizowany przez ekspertów z firm i instytucji, będących partnerami Targów Pracy i Praktyk Studenckich.

 

Oferta strefy rozwoju kompetencji dotyczyła przede wszystkich zarządzania czasem, radzenia sobie ze stresem, kreatywnego tworzenia CV, budowania ścieżki kariery, rozwijania kluczowych dla pracodawców kompetencji, a także bezpiecznych wyjazdów zagranicznych w poszukiwaniu zatrudnienia. 

 

Patronat Honorowy nad Targami objęli: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej - Elżbieta Rafalska, Prezydent Miasta Dąbrowa Górnicza - Zbigniew Podraza, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach - Grzegorz Sikorski oraz Konfederacja Lewiatan.


Patronat medialny: TVP3 Katowice, Bank Danych o Inżynierach - Doradztwo Personalne, Telpol Info oraz portale: eurostudent.pl i praca.pl

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl