W styczniu zapraszamy na spotkanie z psychologią!

Serdecznie zapraszamy na kolejny wykład Uniwersytetu Dziecięcego w Myszkowie, który odbędzie się 9 stycznia 2016 r. o godzinie 13.00 w Miejskim Ośrodku Kultury w Myszkowie.

 

Wykład dla Studentów UDM  pt. „Gdy śpię i śnię” wygłosi Pani dr Dominika Siewniak-Maciuszek.

 

 „Gdy  śpię i śnię…”

 

Właściwie dlaczego śpię? O czym śnię? Czy mogę zobaczyć jak mój mózg śpi? Czy będę spał tyle samo za 80 lat? Co może zakłócać mój sen i jak mogę sobie z tym poradzić? I czy bajki są tylko na dobranoc? Na wspólne poszukiwanie odpowiedzi serdecznie zapraszam wszystkich Tropicieli Nauki!

 

dr Dominika Siewniak-Maciuszek 

 

Psycholog, absolwentka Instytutu Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wykładowca akademicki, młodszy asystent w Oddziale Psychiatrycznym Szpitala Specjalistycznego w Dąbrowie Górniczej, członek Polskiego Towarzystwa Psychologicznego; z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej współpracuje od 8 lat, uczestnicząc w licznych inicjatywach Szkoły: Festiwalu Nauki, Szkole Liderów, Akademii WSB, Uniwersytetach Dziecięcym, Młodzieżowym, Trzeciego Wieku; żona i mama 2-letniej Emilki; pasjonatka psychologii emocji i motywacji, podróży i fotografii.

Powrót do: Start » Uniwersytety Dziecięce » Myszków

 

Nasi partnerzy

Zapraszamy na nową sronę Uniwersytetów Dziecięcych!

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji