Spotkanie wiosenno-wielkanocne słuchaczy UTW AWSB

17 kwietnia 2019 r. odbyło się Spotkanie Wielkanocne, w którym udział wzięło blisko 70 Słuchaczy UTW Akademii WSB. Przybyłych gości, w imieniu Władz Uczelni powitał dr Rafał Rębilas – Prorektor ds. współpracy międzynarodowej Akademii WSB.

Tegoroczne wydarzenie rozpoczął mini recital uczniów Śląskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej „Centrum Muzyki Nad Rawą” z Katowic. Pięciu artystów zaprezentowało swoje wykonania wiosennych utworów, między innymi, piosenek Marka Grechuty. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas zabawa „stukania się jajem” oraz tradycyjne, wielkanocne dania. Wysłuchaliśmy prelekcji na temat zwyczajów świątecznych w Europie i Polsce, złożyliśmy sobie świąteczne życzenia a także wymieniliśmy się przemyśleniami związanymi z działalnością UTW.

Pracownicy Działu Kształcenia Ustawicznego Akademii WSB pragną jeszcze raz złożyć życzenia wesołych i pogodnych Świąt Wielkanocnych!

Do zobaczenia na kolejnych inicjatywach UTW AWSB.

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

Akceptuj Więcej informacji