Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Połów rekinów? Nie, symfonia miłości! Inauguracja 2019/2020 już za nami!

Dnia 15 października zaingurowaliśmy kolejny rok akademicki na Uniwersytecie Trzeciego Wieku Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej.

W tym roku rozpoczęliśmy już jedenastą edycję naszego projektu. Do UTW zapisało się już prawie 300 Słuchaczy i wciąż przybywają nowi! Bardzo się cieszymy z tej liczby – tak duża grupa potwierdza to, że nasz program jest dla Was bardzo atrakcyjny!

 

Tegoroczną uroczystość Inauguracji uświetniło wielu gości i przyjaciół UTW. Byli z nami: Zastępca Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza Pani Bożena Borowiec, Pełnomocnik Prezydenta Miasta ds. polityki senioralnej Natalia Wierzelewska oraz wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Kamil Dybich. Wykład inauguracyjny „Symbole w tożsamości Zagłębia” poprowadził dr hab. Marek Walancik a całą uroczystość zakończył koncert Łukasza Szubskiego „Fortepian nie tylko klasycznie”.  Na naszych Słuchaczy czekała również wystawa Pani Ireny Wiltosińskiej pt.: „Abstrakcja – sztuka wyobraźni” oraz konkurs – niespodzianka. Zwycięzca, za nadanie najlepszego  tytułu dzieła autorki – „Symfonia miłości” otrzymał obraz od Pani Ireny.

Jeszcze raz serdecznie witamy w nowym roku akademickim! Do zobaczenia już 29 października na pierwszym wykładzie!

Powrót do: Start » Uniwersytet Trzeciego Wieku » Aktualności

 

Nasi partnerzy