II semestr UTW Akademii WSB - nabór rozpoczęty! :)

Uniwersytet Trzeciego Wieku Akademii WSB pracuje pełną parą, a tymczasem małymi krokami zbliża sie II SEMESTR! Mamy dobrą wiadomość dla osób, które chciałyby dołączyć do grona słuchaczy UTW Akademii WSB - MOŻNA ZAPISAĆ SIĘ DZIŚ!

Wystarczy: złożyć deklarację uczestnictwa oraz opłacić czesne za II semestr /75 zł/

i już 7 stycznia 2020 r. zapraszamy na spotkanie z  słuchaczami UTW podczas SENIOR CAFE oraz na wykład "Jak być szczęśliwym. O psychologii pozytywnej", który poprowadzi dr Sabina Ratajczak - Prorektor ds.Rozwoju, Dyrektor Centrum Jakości i Innowacji. A przed słuchaczami UTW w II semestrze wiele ciekawych spotkań, warsztatów i wykładów. Planujemy wycieczki m.in do Wieliczki, na Kulig do Wisły, Cieszyna, Lwowa czy Kopenhagi.

Jak można zapisać się do Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akademii WSB? :

-  online - na www. wsb.edu.pl/utw w zakładce DOŁĄCZ DO NAS / formularz zgłoszeniowy/

- w Biurze UTW Akademii WSB, ul.Cieplaka 1c Dąbrowa Górnicza

Opłatę za II semestr można wpłacić:

- w Kasie Akadmii WSB

- przelewem na konto : ING Bank Śląski S.A. o/Dąbrowa Górnicza 64 1050 1272 1000 0008 0063 3554

Więcej informacji oraz Harmonogram Pracy UTW dostępne są Biurze UTW.

Biuro UTW Akademii WSB

ul.Cieplaka 1 C