Turniej Klas o Profilu Mundurowym 2021 - online

Akademia WSB

zaprasza uczniów szkół średnich do udziału

w IX edycji Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym

 

I etap 29-31 marca 2021 roku i II etap 07-09 kwietnia 2021 roku

online
Spotkanie informacyjno-organizacyjne dotyczące 1 konkurencji oraz 2 konkurencji odbędzie się 6 kwietnia 2021 r.

o godz. 13.00 na platformie ZOOM. Link zostanie przesłany na adres e-mail wskazany przez Państwa

w formularzu zgłoszeniowym.
Ogólnopolski Turniej Klas o Profilu Mundurowym organizowany przez Centrum Badań i Edukacji Służb Mundurowych Akademii WSB jest przedsięwzięciem cyklicznym i najbardziej prestiżowym projektem tego rodzaju w Polsce. Każdego roku w konkursie udział bierze kilkuset uczniów reprezentujących klasy o profilu mundurowym z całej Polski.

 


Limit uczestników turnieju w 2021 r. wynosi 360 osób (180 drużyn 2-osobowych).

Celem przedsięwzięcia jest promowanie wychowania patriotycznego wśród młodych ludzi oraz integracja środowisk związanych z edukacją i działaniami na rzecz bezpieczeństwa (klas o profilu mundurowym, przedstawicieli służb mundurowych, ośrodków akademickich, instytucji, przedsiębiorców oraz pasjonatów). Turniej służy wyłonieniu najlepszych uczestników reprezentujących szkołę średnią, realizującą przedmiot Edukacja dla bezpieczeństwa oraz przygotowującą potencjalnych kandydatów do pracy w służbach mundurowych.

W programie turnieju w 2021 roku przewidziane są konkurencje sprawdzające poziom wiedzy z zagadnień związanych z bezpieczeństwem oraz obronnością państwa (Zał. Test wiedzy_zagadnienia.pdf), a także konkurencje sprawnościowe, w tym I Mistrzostwa Akademii WSB w e-biegu terenowym (Zał. Regulamin e-bieg.pdf), a także zawody strzeleckie online - esport: Counter-Strike:Global Offensive (Zał. Regulamin CS GO.pdf).

 

 

Ogłoszenie wyników oraz uroczyste wręczenie nagród uświetni wystąpienie

Generała dywizji Wojska Polskiego Romana Polko!

 

W puli nagród przewidziano zarówno puchary, medale, trofea jak i Złote Indeksy dla uczniów, a także Bony Edukacyjne o wartości 1000 zł (na wybrane studia podyplomowe prowadzone w Akademii WSB) dla każdego nauczyciela-opiekuna za uczestnictwo drużyny w Turnieju! 


Pliki do pobrania 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji