Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

International Day - podsumowanie

W dniach 8-9 maja br. w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się międzynarodowe wydarzenie integracyjne „International Day”.

W wydarzeniu udział wzięła ponad 70 - osobowa grupa młodych ludzi z krajów, z którymi WSB realizuje programy wymiany studenckiej i kadrowej w ramach programu Erasmus, umów bilateralnych i programów podwójnego dyplomowania.  Uczestniczy wzięli udział m.in. w spotkaniu z prof. nazdw. dr Katarzyną Szczepańską - Woszczyna - Prorektor ds. współpracy międzynarodowej.

Podczas powiatania młodzieży prof. nadzw. dr Zdzislawa Dacko-Pikiewicz, Rektor Uczelni, zaznaczyła, że projekty służące większemu umiędzynarodowieniu studiów są w bardzo silny sposób wspierane przez Uczelnię. – Edukacja międzynarodowa to jeden z priorytetów dla naszego kraju, bo jest nie tylko transferem wiedzy, ale też sposobem myślenia, transferem pewnych wartości, które dają młodzieży możliwość poznania innego stylu życia i myślenia - podkreślała Rektor WSB.
 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy