International days 2014

W dniach 08-09 maja 2014 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się międzynarodowe wydarzenie integracyjne "International days 2014".

W wydarzeniu udział wzięła ponad 70 - osobowa grupa młodych ludzi z krajów, z którymi WSB realizuje programy wymiany studenckiej i kadrowej w ramach programu Erasmus, umów bilateralnych i programów podwójnego dyplomowania. Uczestniczy wzięli udział m.in. w wieczorze integracyjnym zorganizowanym na terenie Centrum Sportów Letnich i Wodnych Pogoria przy zbiorniku Pogoria III, w spotkaniu z prof. nazdw. dr Katarzyną Szczepańską - Woszczyną - Prorektorem ds. współpracy międzynarodowej oraz z dr Rafałem Rębilasem - Prodziekanem Wyższej Szkoły Biznesu w Dabrowie Górniczej. Specjalnym gościem "International days 2014" był profesor prof. Juan J. Garcia Machado z Universidad de Huelva w Hiszpanii.

 

Podczas powiatania młodzieży prof. nadzw. dr Zdzislawa Dacko-Pikiewicz, Rektor Uczelni, zaznaczyła, że projekty służące większemu umiędzynarodowieniu studiów są w bardzo silny sposób wspierane przez Uczelnię. – Edukacja międzynarodowa to jeden z priorytetów dla naszego kraju, bo jest nie tylko transferem wiedzy, ale też sposobem myślenia, transferem pewnych wartości, które dają młodzieży możliwość poznania innego stylu życia i myślenia - podkreślała Rektor WSB.

Powrót do: Start » Współpraca międzynarodowa » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Kontakt

Wyższa Szkoła Biznesu
w Dąbrowie Górniczej

41-300 Dąbrowa Górnicza,
ul. Cieplaka 1c,

Rekrutacja: +48/32/ 262 28 05,
Dziekanat: +48/32/ 262 03 07,
Fax: +48/32/ 295 93 44
e-mail: info@wsb.edu.pl

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji