Informacje

Język angielski w edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej

Atuty:

-  zajęcia prowadzone metodami aktywizującymi w formie warsztatów w małych grupach,

-  wśród wykładowców native speakerzy,

-  partnerstwo z British Council w ramach programu Addvantage umożliwia słuchaczom egzamin FCE oraz inne egzaminy Cambridge ESOL na preferencyjnych warunkach,

 - kurs przygotowujący do egzaminu FCE - 60 godzin - TYLKO 300 zł!


Zapisz się

 

Rekomendacja absolwenta:

Ukończenie studiów podyplomowych przyczyniło się do poszerzenia moich kwalifikacji zawodowych i możliwości zatrudnienia. Doskonała organizacja studiów spowodowała, że zajęcia nie kolidowały z moją pracą zawodową, ani życiem prywatnym. Ich rozsądne rozplanowanie przyczyniło się do rozwinięcie wszystkich sprawności i umiejętności językowych, co pozwoliło zdać mi międzynarodowy egzamin z zaawansowanej znajomości języka angielskiego CAE przez University of Cambridge. Profesjonalnie przygotowani wykładowcy służyli pomocą w każdym momencie. Nie tylko przekazywali mi wiedzę i kompetencje językowe, ale przede wszystkim motywowali do pracy i wspierali w chwilach zwątpienia.  Dzięki studiom zdobyłam coś cenniejszego, niż tylko wiedzę – spotkałam niesamowitych ludzi mogłam się z nimi zaprzyjaźnić”. 

Katarzyna Wójcik
Tłumacz przysięgły
Nauczyciel w Gimnazjum nr 1 w Dąbrowie Górniczej

Cel:

Celem studiów jest opanowanie sprawności językowych takich jak czytanie z zrozumieniem, słuchanie ze zrozumieniem, pisanie, mówienie oraz struktur gramatyczno-leksykalnych na poziomie B2, wymaganym do przystąpienia do egzaminów: Pearson Test of English, Level3 lub First Certificate In English (FCE). Jeden z ww. certyfikatów  jest wymagany do kwalifikacji uprawniających do nauczania języka angielskiego w przedszkolach i klasach I-III szkół podstawowych oraz do prowadzenia zajęć dydaktycznych w języku angielskim w klasach dwujęzycznych, zgodnie z Załącznikiem do Rozporządzenia MEN  w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli. Ponadto egzaminy te są honorowane przez Urząd Służby Cywilnej jako udokumentowanie kwalifikacji językowych wymaganych od pracowników polskiej służby cywilnej oraz jest uznawany przez MEN jako udokumentowanie kwalifikacji językowych przewodników turystycznych i pilotów wycieczek. Certyfikaty  są bezterminowe.

 

Uczestnicy:

Adresatami studiów są absolwenci edukacji wczesnoszkolnei i przedszkolnej, które wykazują się znajomością języka na poziomie średniozaawansowanym (B1 według ESOKJ), zainteresowane nauczaniem przedmiotów w języku angielskim (klasy dwujęzyczne), a także nauczaniem języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Jeżeli reprezentujesz minimum poziom B1, to te studia są dla Ciebie, kandydat sam ocenia, czy taki poziom reprezentuje. Aby ocenić swoje umiejętności warto wypełnić test wiedzy w punkcie rekrutacyjnym lub umówić się na bezpłatne konsultacje z naszym lektorem języka angielskiego.

 

W programie:

1)    Zagadnienia gramatyczne i leksykalne

2)    Czytanie ze zrozumieniem

3)    Słuchanie ze zrozumieniem

4)    Komunikacja

5)    Formy pisemne

6)    Edukacja wczesnoszkolna

7)    Metodyka języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej

8)    Seminarium dyplomowe

9)    Praktyka pedagogiczna

 

Liczba godzin: 350

 

 

Bonifikaty - sprawdź, która jest dla Ciebie najbardziej korzystna!

3200 

2620

3200

2900 

3200 

2900

3200

2900 

3200

3055 

3200

2910 

3200

2910 

Wysokość opłaty za studia dla absolwentów WSB (Bonifikata 20%) Wysokość opłaty z studia dla grupy pracowników z jedniej firmy (czesne dla 1 pracownika)* Wysokość opłaty za studia po zniżce rodzinnej ostatnia rata (300zł)* Wysokość opłaty za studia po bonifikacie terminowej do 15 lipca 300zł** Wysokość opłaty za studia po bonifikacie urodzinowej 5% Wysokość opłaty za studia po bonifikacie dla nauczycieli, którzy podejmują naukę na studiach innych niż pedagogiczne 10% Wysokość opłaty za studia po bonifikacie dla pracowników służb mundurowych 10%

Informacja:

Czas trwania: 3 semestry

Data rozpoczęcia: marzec2014/październik

Czesne: 3200 zł (Czesne płatne w 7 ratach. W dniu zapisu: 300zł, 3x500zł, 2x550zł, 1x300zł)

Zajęcia w:  WSB Dąbrowa Górnicza, WSB Żywiec

Dni uczęszczania: środy i poniedziałki w godzinach: 16:15-20:30

Powrót do: Start » Studia podyplomowe » Kierunki studiów podyplomowych » studia oświatowe - studia kwalifikacyjne

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji