Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

JM Rektor WSB wyróżniona Honorową Odznaką XXV-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej

W dniu 14 grudnia 2015 roku prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej uczestniczyła w świątecznym spotkaniu Członków i Sympatyków Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach. Wydarzenie odbyło się w Gmachu Sejmu Śląskiego.

W podziękowaniu za wsparcie rozwoju Izby, zaangażowanie we współpracę oraz promocję idei samorządu gospodarczego JM Rektor, pełniąca funkcję Wiceprezesa Regionalnej Izby Gospodarczej oraz przewodnicząca obradom Komisji ds. Innowacyjności, Konkurencyjności i Współpracy Nauki z Biznesem odebrała z rąk Tadeusza Donocika, Prezesa RIG Honorową Odznakę XXV-lecia Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach.

 

W spotkaniu uczestniczył także Kazimierz Karolczak, Wicemarszałek Województwa Śląskiego, ksiądz Stanisław Juraszek, były duszpasterz środowisk gospodarczych.

 

O świąteczną atmosferę spotkania zadbał zespół dziecięcy z Anielskiego Klubu Rozwoju Dzieci i Młodzieży w Chorzowie – Batorym.

 

Partnerem spotkania byli TAURON Wytwarzanie S.A. i Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy