Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

JM Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wyróżniona pamiątkowym ryngrafem

W piątek 19 sierpnia 2016 roku na Placu Wolności w Dąbrowie Górniczej odbyły się oficjalne obchody Święta Wojska Polskiego w Dąbrowie Górniczej. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej w Bazylice Matki Boskiej Anielskiej z wojskową asystą honorową, w której uczestniczył poczet sztandarowy Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

Podczas wydarzenia prof. nadzw. dr hab. Marek Walancik, Prorektor WSB ds. Nauki w imieniu prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, JM Rektor WSB odebrał pamiątkowy ryngraf Wojskowej Komendy Uzupełnień w Będzinie w podziękowaniu za dotychczasową współpracę. Wyróżnienie wręczał ppłk Zbigniew Kopa, Wojskowy Komendant Uzupełnień w Będzinie.

 

Z kolei członkowie elitarnej jednostki Grupy Szybkiego Reagowania (GSR), do której należą studenci kierunku Bezpieczeństwo narodowe zaprezentowali zgromadzonym pokaz technik m.in. z zakresu obezwładniania przeciwnika.

W ramach obchodów Święta Wojska Polskiego w Parku Hallera odbył się piknik militarny, w którym Centrum Bezpieczeństwa i Edukacji Służb Mundurowych WSB zaprezentowała swoją ofertę kształcenia.

 

/asz, 23.08.2016, foto: Dariusz Nowak/

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy