Informacje

Kobiety siłą województwa śląskiego

Trwa plebiscyt "Dziennika Zachodniego", w którym czytelnicy wybierają 10 najbardziej wpływowych kobiet naszego regionuWśród nominowanych znalazły się Panie związane z Akademią WSB.

 

 

Listę stu wpływowych kobiet z naszego regionu ułożyło Kolegium Redakcyjne "Dziennika Zachodniego".

 

W gronie nominowanych, wspaniałych kobiet z województwa śląskiego są m.in.: Rektor Akademii WSB – dr hab. Zdzisława Dacko-Pikiewicz, prof. AWSBdr Sylwia Mokrysz – absolwentka seminarium doktorskiego w dyscyplinie nauk o zarządzaniu i jakości w Akademii WSB, Członek Zarządu Mokate; dr hab. Barbara Piontek, prof. AWSB - Wiceprezeska Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Przewodnicząca Rady Nadzorczej Polskiej Grupy Górniczej oraz Edyta Przybyłek – absolwentka studiów Master of Business Administration (Partner kierunku: EY Academy of Business) w Akademii WSB, właścicielka Kancelarii Prawnej IURISCO i specjalistka z zakresu prawa medycznego i bioetyki.

 

Czytelnicy zdecydują, która z Pań, znajdzie się w zaszczytnym gronie tych, których działalność i dokonania zostaną uwiecznione w wyjątkowej książce. Głosami czytelników zostanie także przyznany główny tytuł Wpływowej Kobiety Województwa Śląskiego.

 

Głosowanie trwa do wtorku, 17 listopada do godz. 22:00. Zachęcamy do wzięcia udziału. Link do głosowania: KLIKNIJ TUTAJ. 

 

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia wszystkim nominowanym.

Powrót do: Start » Akademia WSB - Wydział Zamiejscowy w Olkuszu | WSB Olkusz » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji