Informacje

Koła Naukowe

Czym zajmują się Koła Naukowe i czy warto w nich pracować?


Koła naukowe, w zależności od charakteru uczelni, zajmują się wszystkim co interesuje ich członków. Począwszy od fotografii, przez geografię, motoryzację, informatykę po gospodarkę i politykę. Pracując w kołach naukowych studenci mogą połączyć przyjemne z pożytecznym. Koła pozwalają studentom na rozwój pasji, realizację własnych pomysłów a także spędzenie wolnego czasu w gronie ludzi „pozytywnie zakręconych" o podobnych zainteresowaniach. Studia to wbrew pozorom nie tylko okres intensywnej nauki ale przede wszystkim czas na poznawanie siebie i świata, w którym niedługo trzeba będzie się odnaleźć. Nasza Uczelnia aktywnie wspiera działalność kół naukowych, zdając sobie sprawę, że praca w nich to dla studentów pierwsze i bardzo cenne kroki do przyszłej kariery zawodowej.

 

Koła naukowe dają studentom nieograniczone możliwości rozwoju. Studenci organizują:

  • konferencje naukowe,
  • imprezy i wyjazdy integracyjne,
  • spotkania z praktykami i ekspertami,
  • realizują własne projekty badawcze.

Dzięki temu już na studiach nabywają kompetencje, które pracodawcy cenią sobie najbardziej: pracowitość, samodzielność, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu i stresu. I co ważne zdobywają cenne doświadczenie, którym mogą pochwalić się w CV.

 

Dodatkowym atutem uczestnictwa w organizacjach studenckich WSB jest możliwość zdobycia Stypendium Specjalnego przyznawanego za specjalne osiągnięcia oraz dodatkową działalność studencką.


Koła naukowe działające w Akademii WSB:


Strona: Strona 1 | Strona 2 | Strona 3 |


 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji