Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Koło Naukowe IT Logis liderem Uniwersyteckiej Ligi Logistyków

Studenci kierunku Logistyka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, członkowie Koła Naukowego IT Logis, którego opiekunem naukowym jest dr inż. Paweł Sobczak, zwyciężyli w konkursie podczas I edycji Ogólnopolskiej Konferencji Logistycznej „Uniwersytecka Liga Logistyków”.

W eliminacjach uczestniczyły drużyny z całej Polski. Ostatecznie do finału dostało się dwudziestu studentów z siedmiu uczelni, w tym dwa zespoły z Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie aplikacjii usprawniającej procesy logistyczne. Projekty studentów były oceniane przez jury, w skład którego wchodzili wykładowcy akademiccy: dr hab. Janusz Figura i dr Krzysztof Niestrój, praktycy biznesowi:  Rafał Komorowski,  Koordynator Projektów Logistycznych w firmie ESA Logistika oraz Bartłomiej Zębala i Karolina Cieślar z

Koła Naukowego NKL DIALOG.

 

Uczestnicy konkursu rywalizowali o Złote Dyplomy Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Wszystkim finalistom przyznano 3 punkty ECTS za wkład pracy włożony w stworzenie koncepcji aplikacji mobilnej.

Zwycięzcami zmagań Uniwersyteckiej Ligi Logistyków zostali członkowie Koła Naukowego ITLogis WSB:

  • Agnieszka Foryt
  • Magdalena Pasternak
  • Wojciech Szymiec

Zwycięski zespół stworzył koncepcję aplikacji wspomagającej zarzadzanie logistyczne w transporcie kolejowym.

 

W finałowych zmaganiach  uczestniczyli także:

  • Ewa Brożyna (przewodnicząca Koła ITLogis)
  • Kseniya Kuznetsova
  • Aleksy Przybylski

GRATULUJEMY!

 

I edycja Ogólnopolskiej Konferencji Logistycznej „Uniwersytecka Liga Logistyków” odbyła się w dniach 7-9 kwietnia 2016 roku  na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach.

Finaliści Uniwersyteckiej Ligi Logistyków/zdj. UEK Katowice

Finaliści Uniwersyteckiej Ligi Logistyków/zdj. UEK Katowice

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy