Informacje

Koncepcja kształcenia

Głównym celem działalności Studium Języków Obcych AWSB jest rozwijanie sprawności językowych studentów kładąc szczególny nacisk na umiejętność komunikowania się w języku obcym w międzynarodowym środowisku biznesowym i w życiu prywatnym. Wykładowcy SJO dążą, aby każdy absolwent uzyskał międzynarodowy certyfikat językowy potwierdzający jego kompetencje językowe na poziomie minimum B2.

 

Zgodnie z planami studiów AWSB, nauka języka obcego realizowana jest na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych pierwszego i drugiego stopnia.

 

Język angielski jest językiem obowiązkowym. Program kursu języka angielskiego zawiera elementy angielskiego języka biznesu, korespondencji handlowej oraz słownictwa specjalistycznego, adekwatnego do specyfiki danego kierunku. Studenci mogą wybrać obowiązkowy lektorat z innego języka niż angielski, np. niemiecki, hiszpański lub rosyjski.

 

Podział na grupy językowe dokonywany jest według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego Rady Europy CEF - Common European Framework of Reference for Languages.

 

 

Poziomy CEF

 

A1 - A2 użytkownik początkujący

B1 - B2 użytkownik samodzielny

C1 - C2 użytkownik zaawansowany

 

Formy nauczania

Zajęcia prowadzone są w następujących formach:

  • ćwiczenia,
  • warsztaty,
  • konwersatoria,
  • wykłady specjalistyczne,
  • specjalistyczne zajęcia warsztatowe w prowadzone języku angielskim przez native speakerów,
  • wykłady w języku angielskim zaproszonych gości.


 
Wirtualna Uczelnia
Logowanie do ProLib (Biblioteka)
Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji