Informacje

Wykład Marka Zubera zainagurował kolejny rok działalności Akademii WSB

W dn. 17.09.2013 r. Akademia WSB rozpoczęła kolejny rok swojej działalności. Wykład inauguracyjny „Polska na tle świata. Perspektywy dla młodych ludzi” wygłosił Marek Zuber, ekonomista i analityk finansowy związany z Wyższą Szkołą Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

 

W Audytorium Maximum zgromadziło się kilkuset uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych województwa śląskiego oraz przedstawiciele zagranicznych studentów WSB. Marek Zuber w sposób przystępny dla młodzieży opowiadał o kończącym się kryzysie światowym i perspektywach rozwoju polskiej gospodarki. Wykładowca przekazał też uczniom  swój „przepis” na zawodowy sukces. – Interesujcie się tym co dzieje się wokół was. Czytajcie nie tylko wiadomości internetowe, ale sięgajcie po mądre książki, bywajcie na wykładach i konferencjach. Starajcie się żyć aktywnie. Podczas studiów korzystajcie z możliwości zagranicznych wyjazdów. Pamiętajcie o studiach podyplomowych, które pozwolą wam zgłębić wąskie obszary wiedzy, które potrzebne potem w pracy zawodowej – radził słuchaczom Marek Zuber.

 

Wykład ekonomisty rozpoczął tegoroczną edycję Akademii WSB – cykl wyjazdowych wykładów dla młodzieży szkolnej prowadzonej przez wykładowców i ekspertów Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, którzy swoją specjalistyczną wiedzę starają się przekazać młodzieży w bardzo przystępny sposób.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji