Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Mennica Finance S.A. partnerem WSB

Konieczność ciągłego doskonalenia kwalifikacji menedżerów i właścicieli firm w aspekcie sukcesji rodzinnych przedsiębiorstw były tematem spotkania Krzysztofa Kozoka, Prezesa Zarządu Firmy Mennica Finance S.A. z przedstawicielami władz Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Wydarzenie odbyło się 12 lutego 2016 roku.

Efektem rozmów było podpisanie porozumienia o współpracy w zakresie wspólnych realizacji przedsięwzięć edukacyjnych, naukowych i badawczo – rozwojowych. Wspólne działania obejmować będą także podnoszenie kwalifikacji zawodowych zainteresowanych studentów, słuchaczy poprzez organizację studiów podyplomowych i szkoleń we współpracy z WSB, odbywanie przez studentów, słuchaczy WSB praktyk zawodowych  i organizację wspólnych konferencji naukowych.

Ze strony Uczelni w spotkaniu uczestniczyli: prof. nadzw. dr Zdzisława Dacko-Pikiewicz, Rektor Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej, prof. nadzw. dr Katarzyna Szczepańska-Woszczyna, Prorektor WSB ds. Kształcenia i Współpracy z Zagranicą oraz dr Rafał Rębilas, Prodziekan WSB.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy