Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Na studiach podyplomowych liczy się nie tylko wiedza

Studia podyplomowe dla menedżerów to nie tylko wykłady w murach Uczelni. Równie ważne jak zajęcia z doświadczonymi ekspertami i praca na konkretnych przypadkach (case studies) jest kreatywność, integracja i budowa zespołu oraz wymiana doświadczeń.

Udowodnili to słuchacze Menedżerskich studiów podyplomowych - Executive MBA, którzy w dniach 10-11 styczeń 2015 r. uczestniczyli w zajęciach wyjazdowych  na terenie Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Podczas dwudniowych zajęć zrealizowano moduły z obszaru: Coaching z zakresu strategii marketingowej, Rachunkowość oraz  treningu kreatywności.

 

 

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej realizując programy kształcenia podyplomowego  wykorzystuje nowoczesne, aktywne formy nauczania, które umożliwiają słuchaczom zdobycie nie tylko wiedzy i umiejętności. Atutem kształcenia podyplomowe jest także intensywny networking związany z wzajemną współpracą i wymianą doswiadczeń. Pozwala to budować sieć zawodowych kontaktów, stających się często podstawą rozwoju kariery czy awansu zawodowego.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy