Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Nadzwyczajne posiedzenie Rady Konsultacyjnej RIG

W dniu 17 lutego 2015 roku odbyło się nadzwyczajne spotkanie Rady Konsultacyjnej Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach (RiG), którego głównym tematem była sytuacja województwa śląksiego w aspekcie potencjału przemysłowego. Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej reprezentowała JM Rektor - prof. Zdzisława Dacko-Pikiewicz pełniąca jednocześnie funkcję Przewdoniczącej Komisji ds. Konkurencyjności, Innowacji i Współpracy Nauki z Biznesem RiG.

Członkowie Rady spotkali się z ministrem Jakubem Jaworowskim  i ministrem Waldemarem Sługockim,  reprezentującymi Międzyresortowy Zespół ds. Wzmocnienia Potencjału Przemysłowego Śląska powołanego przez Premier RP Ewę Kopacz. Członkowie zespołu złożyli w Katowicach wizytę w związku z apelem Rady Konsultacyjnej RiG skierowanym do Premier Ewy Kopacz o włączenie Rady w prace Międzyresortowego Zespołu ds. Wzmocnienia Potencjału Przemysłowego Śląska.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy