Nasi partnerzy

Artykuły

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej - Wnioskodawcą projektu "Wiedza bez barier"

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej (WSB) działa od 20 lat jako uczelnia niepubliczna, zatrudniając 900 pracowników naukowo-dydaktycznych. Kształci 8000 osób na 15 kierunkach studiów licencjackich, magisterskich, podyplomowych i seminarium doktorskim w zakresie nauk ekonomicznych, społecznych i technicznych. Innymi formami kształcenia pozaformalnego obejmuje około 4000 osób.

czytaj więcej o Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej - Wnioskodawcą projektu "Wiedza bez barier"

PZKO - Partnerem wiodacym projektu "Wiedza bez barier"

Polski Związek Kulturalno-Oświatowy w Republice Czeskiej (PZKO), niezmiennie od jego założenia w 1947 r., stawia sobie za główny cel działania zachowanie tożsamości etnicznej polskiej mniejszości narodowej w Republice Czeskiej przez wszechstronny rozwój kultury i oświaty w nawiązaniu do tradycji autochtonicznej kultury oraz wartości kultury polskiej. Równocześnie aktywnie uczestniczy w wielokulturowym rozwoju RC i UE i prowadzi zakrojoną na szeroką skalę działalność kulturalną, edukacyjną, naukową i wydawniczą będąc istotnym czynnikiem kulturotwórczym Śląska Cieszyńskiego.

czytaj więcej o PZKO - Partnerem wiodacym projektu "Wiedza bez barier"

Stowarzyszenie Naukowców Polaków Litwy Partnetem projektu "Wiedza bez baier"

Stowarzyszenie Naukowców Polaków Litwy (SNPL), założone 14 kwietnia 1989 roku, jest dobrowolnym, samorządnym, niezależnym i twórczym zrzeszeniem naukowców i młodych adeptów nauki (osób wykonujących pracę naukową lub pedagogiczną). 

czytaj więcej o Stowarzyszenie Naukowców Polaków Litwy Partnetem projektu "Wiedza bez baier"

Stowarzyszenie "Rodacy" Partnerem projektu "Wiedza bez barier"

Związek Polaków na Łotwie powstał w 1990 z przekształcenia Towarzystwa Kultury Polskiej, stając się prawnym spadkobiercą polskich organizacji przedwojennych (1900-1941). Jego celem jest uchronienie od zaniku tożsamości Polaków, rozwój językowy, identyfikacja i ochrona polskich zabytków na Łotwie. Cele realizowane są m.in. poprzez działania w obszarze edukacji osób dorosłych.

czytaj więcej o Stowarzyszenie "Rodacy" Partnerem projektu "Wiedza bez barier" 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji