Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Wyższa Szkoła Biznesu najlepsza w Polsce w rankingu Home&Market

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej zajęła pierwsze miejsce w Polsce w najnowszym rankingu uczelni wyższych, jaki opublikował miesięcznik Home&Market. To duże wyróżnienie dla naszej uczelni, potwierdzające wysoką jakość kształcenia, ogromne możliwości jakie stoją przed studentami WSB oraz wartość  prowadzonych badań naukowych. 

 

Ranking ukazał się w kwietniowym numerze magazynu Home&Market

Uczelnia nr 1

Tegoroczny ranking uczelni wyższych Home&Market przeprowadzony został w oparciu o kwestionariusze przesłane do redakcji przez wybrane uczelnie wyższe. W rankingu studiów autorzy brali pod uwagę zarówno uczelnie publiczne, jak i niepubliczne. Kwestionariusze wypełniane były w lutym i marcu tego roku.

 

Zbierane dane, które stały się podstawą rankingu dotyczyły zarówno ogólnych informacji o uczelniach, jak i bardziej szczegółowych. Najważniejszym kryterium branym pod uwagę były możliwości edukacyjne uczelni.

 

Jedyni z województwa śląskiego

 

W pierwszej dziesiątce rankingu Wyższa Szkoła Biznesu jest jedyną uczelnią z województwa śląskiego.

 

 

Ranking Home&Market

 

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy