Nasze Startupy

Artykuły

Startup Drony 303 - Laureat "Innowatora 2016"

  

www.drony303.pl

 

WIDEO I MONTAŻ
Zespół Drony 303 realizuje profesjonalne klipy reklamowe oraz materiały wizerunkowe do mediów społecznościowych. Filmy z imprez sportowych wykonane z zastosowaniem bezzałogowych statków latających oddają dynamizm dyscyplin, pozwalają spojrzeć na rozgrywki z zupełnie innej perspektywy. 


SKANOWANIE 3D
Drony wykorzystywane przez nas pozwalają na nieszablonowe realizacje – między innymi na fotograficzne skanowanie obiektów, przydatne do wykonywania wizualizacji architektonicznych i planistycznych, lub na skanowanie przedmiotów. Tą techniką można przedstawić w wyjątkowy sposób towary handlowe, przedmioty muzealne, części maszyn czy całe urządzenia. Uzyskujemy efekt skanu 3D, wysokiej jakości fotografie gwarantują precyzyjne przedstawienie rzeczywistego przedmiotu czy obiektu.


INSPEKCJE TECHNICZNE
Firma Drony 303 świadczy również usługi specjalistyczne. Wykorzystywany przez nas sprzęt umożliwia wykonywanie inspekcji technicznych m.in. obejmujących pomiary skuteczności dociepleń, przegląd stanu elewacji budynków. Oferujemy także monitoring dla deweloperów, rzeczoznawców czy geodetów.


Świadczą usługi dla:
DEWELOPERÓW ∙ FIRM BUDOWLANYCH ∙ OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH ∙ ELEKTROCIEPŁOWNI∙ OPERATORÓW SIECI PRZESYŁOWYCH ∙ ZARZĄDCÓW DRÓG I AUTOSTRAD ∙ AGENCJI UBEZPIECZENIOWYCH ∙ TOWARZYSTW ODSZKODOWAWCZYCH ∙ RZECZOZNAWCÓW ∙ GEODETÓW ∙ ROLNIKÓW ∙ PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI NIERUCHOMOŚCI ORAZ INWESTORÓW

 

   

Startup Lazy-Bag.pl czyli nowy wymiar wypoczynku!

Prezentujemy Państwu Startup Lazy-Bag.pl, który tworzy grupa kreatywnych i pomysłowych studentów. 

 

Jeśli uwielbiasz podróżować, spędzać czas z przyjaciółmi i odpoczywać na plaży, ale zawsze musisz siedzieć na twardych krzesłach, niewygodnie leżeć na ziemi lub tracić dużo czasu na pompowanie materaca, to produkt Lazy-Bag jest właśnie dla ciebie.


Lazy-Bag - dmuchany fotel, który nie zabierze Ci wiele czasu na napompowanie. Jest super wygodny, lekki, a zarazem praktyczny i elegancki. Jeżeli nie chcesz więcej męczyć się niewygodnym leżeniem czy siedzeniem to Lazy-Bag jest tym, czego potrzebujesz.

 

Szczegóły znajdziecie na www.lazy-bag.pl oraz na facebooku.

 

Zobaczcie jak działa Lazy- Bag!

 

BRStudio - strony internetowe przyszłości

Startup BRStudio

Do grona startupowców Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości dołączyła kolejna firma - BRStudio. 


Jeżeli chcesz zbudować profesjonalny wizerunek swojej firmy w internecie jak i poza nim, postaw na nas. Właściciele BRStudio są młodymi i kreatywnymi studentami, którzy swój cenny, wolny czas poświęcą na pracę i rozwój swojej pasji, aby zadbać o wizerunek każdej firmy z jak najlepszej strony. Pierwszym elementem, który buduje relacje i wizerunek w oczach klienta, jest logo, strona internetowa, wizytówka. To dzięki ich przemyślanym projektom firmy zdobywają klientów, którzy później rozpoznają daną firmę. Rok doświadczenia wraz z wielkim zapałem do pracy i nauki daje gwarancję usług BRStudio. Zajmują się oni także w pełni obsługą stron internetowych, od hostingu i domeny aż po pozycjonowanie oraz pełną identyfikację wizualną firmy, logo, wizytówki, ulotki, papiery firmowe.


Zapraszamy na stronę www.brstudio.com.pl 


Startup Portal Zawiercianskie.pl

Paweł Kmiecik - Właściciel Startupu Zawiercianskie.pl

Startup Portal zawiercianskie.pl


Do grona startupowców Zagłębiowskiego Inkubatora Przedsiębiorczości dołączyła kolejna firma - Zawierciańskie.pl!

 

Portal zawiercianskie.pl to internetowy serwis informacyjny o życiu Zawiercia, powiatu zawierciańskiego i regionu. Choć istnieje dopiero od listopada 2016 roku już ma na swoim koncie tysiące odwiedzających każdego tygodnia, a większość istotnych informacji dotyczących zdarzeń i wydarzeń w mieście podaje jako pierwszy.

 

Założyciel Pan Paweł Kmiecik jest dziennikarzem z prawie 10-letnim stażem. Pracował w redakcjach wszystkich rodzajów mediów - od prasy drukowanej przez portale internetowe, rozgłośnie radiowe aż po telewizję. Zna sposób funkcjonowania zarówno mediów wydawanych codziennie, jak i kwartalnie. Pochodzi z Zawiercia i pracuje w lokalnych mediach od lat. Teraz założył swój własny portal informacyjny.

 

zawiercianskie.pl

Startup Beauty Business czyli kobiece spojrzenie na sprzedaż!

Firma Beauty Business to połączenie piękna i biznesu, tworzone przez Klaudię - kobietę dynamit!

 

Dlaczego business ?

Ponieważ Klaudia projektuje profesjonalne szkolenia sprzedażowe. Tworzy od podstaw lub koryguje standardy obsługi klienta. Szkoli handlowców mobilnych, konsultantów i sprzedawców. Specjalnie dla Kierowników Sprzedaży powstał projekt związany z zarządzaniem zespołem. Jest absolwentką katowickiej edycji Akademii Trenerów Sprzedaży i posiada prestiżowy certyfikat trenera sprzedaży Development Partners.

 

Dlaczego beauty ?  

Ponieważ Szkolenia i projekty sprzedażowe realizowane przez Klaudię, dotyczą tylko branży kosmetycznej - perfumerii, salonów kosmetycznych, drogerii, prywatnych gabinetów SPA & Wellness. Ma ona ponad pięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i szkoleniu ludzi właśnie w tej branży.

Beauty również dlatego, że Klaudia kocha tworzyć piękno i uczyć go innych. Jest pasjonatką wizażu, stylizacji i metamorfoz.

 

Dlatego stworzyła ona projekt Pimp My Face, w ramach którego będzie uczyć kobiety jak poczuć się piękną bez względu na rozmiar, zamożność i wiek. Na jeden dzień mogą przeistoczyć się z rudzielca w platynową blond piękność. Z mrocznej brunetki w szaloną szatynkę w lokach. Zobaczyć się w mocnym lub bardzo lekkim makijażu i zaistnieć w blasku fleszy, bo wszystko udokumentowane będzie na sesji zdjęciowej. Każdej metamorfozie będzie towarzyszyła nauka makijażu, analiza kolorystyczna i dobór ubrań do sylwetki. 

 

Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z działalnością Startupu Beauty Business na facebooku!

  

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji