O Kongresie

Cluster World Congress

 

Cluster World Congress jest światowej rangi wydarzeniem, którego celem jest stworzenie platformy komunikacyjnej dla polskich i zagranicznych klastrów oraz internacjonalizacja klastrów, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości łączenia ich potencjałów, w celu usprawnienia gospodarki lokalnej, krajowej i globalnej.

 

 

Kto weźmie udział?

 

W Światowym Kongresie Klastrów wezmą udział klastry ze wszystkich kontynentów, reprezentanci 83 ambasad, przedstawiciele Komisji Europejskiej, wysocy urzędnicy państwowi, przedstawiciele instytucji naukowych, przedsiębiorcy oraz wielu światowej sławy ekspertów z zakresu klasteringu.

 

Międzynarodowa formuła Kongresu zakłada prezentację działalności polskich i światowych klastrów. Podczas wydarzenia zostanie zgłębiona polska i zagraniczna polityka klastrowa oraz aktualne tematy gospodarcze. Oczekujemy, iż nasze przedsięwzięcie pomoże w promowaniu idei klasteringu, czyli kooperacji i konkurencji przedsiębiorców zarówno o zasięgu krajowym, jak i światowym.

 

Rejestracja

 

Zachęcamy do rejestracji na kongres poprzez formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie:  www.clusterworldcongress.com (rejestracja do 10 marca 2015 r.)

Artykuły

Zapraszamy do udziału w Światowym Kongresie Klastrów

Zachęcamy do  oglądnięcia filmu zapraszajacego na  Światowy Kongres Klastrów.

Zaprasza prorektor WSB – dr Marcin Lis

czytaj więcej o Zapraszamy do udziału w Światowym Kongresie Klastrów

Rejestracja

Szanowni Państwo

Warunkiem uczestnictwa w I Światowym Kongresie Klastrów jest rejestracja on-line oraz dokonanie opłaty za uczestnictwo w Kongresie.

czytaj więcej o Rejestracja 

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji