O kongresie

Cel Kongresu

Celem kongresu jest stworzenie forum wymiany myśli i poglądów dla młodych kreatywnych przedsiębiorców oraz środowiska praktyki gospodarczej i społeczności lokalnej. Kongres umożliwi podzielenie się dobrymi praktykami i doświadczeniami z zakresu budowania, zarządzania i rozwoju działalności gospodarczej oraz promocję postaw proprzedsiębiorczych.

 

W ramach kongresu przewidziano prelekcje praktyków, studia przypadków, warsztaty tematyczne, networking oraz panel dyskusyjny. Podczas Kongresu zostaną wręczone nagrody i wyróżnienia w ramach Akademii Młodych Liderów Przedsiębiorczości.

 

Adresaci wydarzenia

Kongres Liderów Przedsiębiorczości adresowany głównie do uczniów szkół średnich, studentów, młodych i kreatywnych przedsiębiorców oraz przedstawicieli praktyki gospodarczej (MŚP). Konferencja jest też doskonałą okazją do dyskusji pomiędzy środowiskiem młodych przedsiębiorców, studentów, absolwentów z przedstawicielami biznesu na temat nowych trendów w gospodarce.

 

Dodatkowym atutem jest możliwość stworzenia specjalnej platformy dla  przedstawicieli inkubatorów przedsiębiorczości, akceleratorów biznesu, parków technologicznych.

  

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji