OPIS WYKŁADU

TEMATYKA WYKŁADU:


Czy oczy i proces widzenia posiadają cenne zakodowane informacje, które mogą dać nam głębsze spojrzenie na ogromny indywidualny potencjał ludzki?

 

Oko  zaopatrzone jest w więcej nerwów i naczyń krwionośnych niż każdy inny organ ludzki. William Szekspir powiedział: "Oczy są zwierciadłem duszy". Światło wpadające do oczu aktywuje poprzez interakcję mózgu i umysłu proces uznany jako widzenie. Te wzajemne relacje pomiędzy wewnętrznym i zewnętrznym postrzeganiem świata są największym możliwym dostępem do istoty widzenia.

 

W wystąpieniu prof. Roberto Kaplan zaprezentuje własne kliniczne badania prowadzone przez 40 lat. Prof. Kaplan zidentyfikował kluczowy "EyeCodes" (kodu) z tęczówki oka i sprecyzował pomiary sposobów patrzenia przez nasze oczy. Z tych ustaleń można określić, gdzie tkwi potencjał ludzki, który czeka na aktywowanie. Biorąc odpowiedzialność za swój EyeCode® i odnajdując własny potencjał, można zmienić wiele stojących wyzwań życiowych, w związkach, pracy, wychowywaniu dzieci, miłości, zdrowiu, majątku i innych elementach codziennej egzystencji.

 

Udział w warsztatach i wykładzie będzie potwierdzony certyfikatem.

  

Nasi partnerzy

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji