Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Organizatorzy IV Turnieju Klas o Profilu Mundurowym podpisali porozumienie

W piątek 20 lutego w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyło się spotkanie podsumowujące przygotowania do IV Ogólnopolskiego Turnieju Klas o Profilu Mundurowym, które zaplanowano na dzień 15-17 kwietnia 2015 roku.

Gościem prof. nadzw dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz, Rektor WSB był Pan Leszek Stępień, kierujący Team Buliders International. W rozmowach wzięli udział także: mgr inż. Sebastian Korzeniowski oraz mgr Katarzyna Sroka, koordynatorzy Turnieju Klas Mundurowych.

 

Tematem spotkania było omówienie kwestii organizacyjnych Turnieju. Szczególny nacisk położono na kwestię bezpieczeństwa uczestników, a także nowy model organizacyjny wydarzenia. W efekcie uczniowie klas o profilu mundurowym, biorący udział w Turnieju będą mogli nie tylko rywalizować ze sobą w kategoriach wymagających siły fizycznej i zręczności. W tegorocznej edycji Turnieju organizatorzy spory nacisk kłaść będą także na kształcenia młodzieży, m.in. w obszarze współpracy zespołowej, czy strategicznego, analitycznego myślenia.

 

Podczas spotkania podpisano porozumienie, które reguluje powyższe kwestie.

 

Szczegółowe informacji o IV Ogólnopolskim Turnieju Klas o Profilu Mundurowym

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy