Panel DoktorantówW drugim dniu konferencji odbędzie się specjalna sesja "PANEL DOKTORANTÓW". Do wzięcia udziału zapraszamy uczestników studiów doktoranckich, seminariów doktorskich, młodych pracowników nauki oraz magistrów ze wszystkich ośrodków akademickich.

 

Celem konferencji jest wymiana poglądów młodych naukowców z różnych międzynarodowych środowisk akademickich. Nowatorska forma dyskusji oraz kontekst szeroko rozumianej innowacyjności, rzuci nowe światło na pozornie, dobrze znane zagadnienia.
Zapraszamy do zgłaszania referatów w ramach wybranego obszaru tematycznego konferencji.

Organizując Panel Doktorantów pragniemy stworzyć miejsce swobodnej wymiany poglądów i wiedzy dotyczącej innowacji i przedsiębiorczości w kontekście rozwoju społecznego oraz gospodarczego.

Sesję doktorantów  rozpocznie panel ekspercki, do udziału w którym zaprosiliśmy specjalistów zajmujących się zagadnieniami innowacji i przedsiębiorczości zarówno w ujęciu naukowym, jak i w praktyce. Dla referentów planujemy utworzenie tematycznych paneli dyskusyjnych, związanych z podstawowymi perspektywami i wymiarami problematyki poruszanej podczas Konferencji.

Nadesłane referaty, po pozytywnych recenzjach, zostaną wydane w publikacjach konferencyjnych.

 
 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji