Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Podziękowanie dla JM Rektor WSB

W dniu 14 października 2014 r. na zaproszenie Pana Macieja Kaczyńskiego, Burmistrza Gminy Łazy dr Danuta Morańska, Dyrektor Centrum Nowoczesnych Metod i Technologii Edukacyjnych Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej wzięła udział w gminnych obchodach Dnia Edukacji Narodowej.

Uroczystość była okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy Uczelni z władzami samorządowymi Łaz, szczególnie w zakresie wspólnej organizacji Uniwersytetu Dziecięcego.

 

Burmistrz Łaz na ręce przedstawicielki Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej złożył symboliczne podziękowania dla JM Rektor WSB prof. nadzw. dr Zdzisławy Dacko-Pikiewicz „za popularyzowanie nauki, pasji i zainteresowań najmłodszych mieszkańców Gminy Łazy uczestniczących w zajęciach Uniwersytetu Dziecięcego w Łazach oraz promowanie pozytywnego wizerunku Gminy“.

Powrót do: Start » Uczelnia » Aktualności

 

Nasi partnerzy