Poprzednie edycje

Artykuły

XII Targi Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair 2019r.

Ponad 600 osób - studentów, uczniów szkół średnich i mieszkańców regionu - wzięło udział w zorganizowanej przez Akademię WSB XII edycji dąbrowskich Targów Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair.

 

13 marca 2019 roku w ramach Targów Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair w Akademii WSB oferty pracy, praktyk, staży, programów rozwoju zaprezentowało ponad 40 pracodawców. Wśród tegorocznych wystawców znalazły się takie firmy jak: IKEA, Unilever, HireRight, Raben, DAZN Poland Perform Media, EURO RTV AGD, Bombardier czy Credit Agricole.

 

czytaj więcej o XII Targi Pracy i Praktyk Studenckich – Job and Internship Fair 2019r.

Targi Pracy i Praktyk Studenckich 2018

XI Targi Pracy i Praktyk Studenckich odbyły się w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej 21 marca 2018r. Ponad 50 Wystawców, kilkuset uczestników oraz niezliczone nawiązane relacje zawodowe. 

 

 Zapraszamy do obejrzenia relacji : XI Targi Pracy i Praktyk Studenckich

czytaj więcej o Targi Pracy i Praktyk Studenckich 2018

Praca szuka studenta - X edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich

Poszukiwanie pracy obecnie bardzo różni się od tego, jak wyglądało jeszcze kilkanaście lat temu. Nowe technologie wpływają na wszystkie sfery życia – także i na tę związaną z aplikowaniem i rekrutacją. Większość kandydatów szuka więc pracy przez internet. Z różnym skutkiem. Dlatego Akademickie Biuro Karier zaprasza Cię do udziału w targach Pracy i Praktyk Studenckich. Postaw na bezpośredni kontakt z pracodawcą! Wyróżnij się! Daj się poznać potencjalnym szefom!

czytaj więcej o Praca szuka studenta - X edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich

Targi Pracy i Praktyk Studenckich 2016

Ponad 55 pracodawców, w tym firmy takie jak IBM Global Services Delivery, Saint Gobain, UPC, NBP Katowice, Raben, ING czy Nationale Nederlanden czekały na przyszłych pracowników podczas IX Targi Pracy i Praktyk Studenckich w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej.

czytaj więcej o Targi Pracy i Praktyk Studenckich 2016

Targi pracy i praktyk studenckich 2015

W dniu 26 stycznia 2015 roku w Wyższej Szkole Biznesu w Dąbrowie Górniczej odbyły się VIII Targi Pracy i Praktyk Studenckich. Inicjatywa od lat wzbudza zainteresowanie zarówno potencjalnych pracodawców, jak i pracowników. Targi skierowane były, m.in. do studentów, absolwentów uczelni i osób poszukujących pracy. Ofert nie zabrakło także dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy coraz częściej myślą o zapewne o pracy tymczasowej.

 

czytaj więcej o Targi pracy i praktyk studenckich 2015

Strona: Strona 1 | Strona 2 |


 

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier


ul. Cieplaka 1c, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 295 93 93

 

e-mail: abk@wsb.edu.pl

www.wsb.edu.pl/abk

 

Na stronach internetowych Akademii WSB stosowane są pliki cookies zgodnie z polityką prywatności.

Akceptuj Więcej informacji