Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

CV i LM w pigułce, Twoje kompendium wiedzy! 

 

Zarejestruj się i pobierz bezpłatnego ebooka

 
 
 
 
 
 

XII edycja Targów Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internschip Fair

XII Targi Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair są jednym z głównych wydarzeń, które przeszły już do tradycji Akademii WSB w Dąbrowie Górniczej. Jesteśmy przekonani, że tegoroczna – już dwunasta edycja, znów przyniesie korzyści dla wszystkich uczestników: studenci, uczniowie i inne osoby poszukujące pracy będą mogły w bezpośrednim kontakcie uzyskać niezbędne informacje na temat interesujących ich branż i poszczególnych firm, uczestniczyć w symulacjach rozmów rekrutacyjnych, nawiązać relacje, które będą procentowały w ich późniejszych działaniach networkingowych

Dla pracodawców Targi są coraz chętniej wykorzystywaną okazją do pozyskania nowych kandydatów na pracowników, co w okresie „rynku pracownika” stanowi nie lada wyzwanie.

 

Poza wymiarem zawodowym dbamy o to, żeby Targi były również wydarzeniem edukacyjnym. W tym roku podobnie jak poprzednio proponujemy uczestniczącym udział w szkoleniach prowadzonych przez praktyków, dotyczących aktualnych trendów i ważnych zjawisk na współczesnym rynku pracy.

 

W tym roku Targi rozpoczną się o godzinie 9.00 i potrwają do 13.00.

 

W ramach tegorocznej Akademii Kariery odbędzie się szereg szkoleń. Zapraszamy do udziału w spotkaniach dotyczących tak różnych tematów jak: uzdrawianie relacji zawodowych i osobistych przez skuteczną komunikację, czy organizacja wyjazdów do USA na najbliższe wakacje. Będzie też można wspólnie z doradcami zawodowymi zaplanować swoją karierę, wkrótce udostępnimy informacje o pełnym harmonogramie warsztatów. 

 

 

Obok firm z powodzeniem współpracujących z nami od lat, co roku na Targach pojawiają się też nowe organizacje. W poprzednich edycjach towarzyszyli nam m.in.: Narodowy Bank Polski, ArcelorMittal Poland, IBM Polska Sp. z o.o., Kroll Ontrack, NGA Human Resources, ZF Group, Magna Automotive Sp. z o.o., Wizz Air, Senetic S.A., Doradztwo Personalne Menedżer Sp. z o.o., Raben Polska Sp. z o.o., UPC Sp. z o.o. Przewidywana ilość wystawców to 50 firm z regionu południowej Polski.

 

 

W ubiegłych latach Honorowy Patronat nad Targami Pracy i Praktyk Studenckich został objęty m.in. przez: Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Prezydenta Konfederacji Lewiatan, Prezesa Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Marszałka Województwa Śląskiego, Dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach oraz Prezydenta Miasta Dąbrowa Górnicza.

Powrót do: Start » Akademickie Biuro Karier | Oferty pracy | Oferty praktyk | Porady » Aktualności

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działanie 4.1 Wzmocnienie potencjału dydaktycznego uczelni

Nasi partnerzy

Kontakt

Akademickie Biuro Karier

adres: ul. Cieplaka 1c,

41-300 Dąbrowa Górnicza

 

tel: 32 295-93-29

e-mail: abk@wsb.edu.pl